Sparky

Колоритний календар очікування свята

київстар
097 453 82 61
лайф
073 473 46 36
icon fb

220 грн.

Колоритний адвент-календар – найкращий подарунок до Миколая!

Колоритний календар очікування свята  це відповідник адвент-календаря в європейських країнах з католицьким віросповіданням. Слово «адвент» походить від латинського терміна «adventus», що означає «прихід, пришестя». Період Адвенту – час радісного період підготовки до святкування Різдва Христового. 

Щороку, починаючи з 1-го грудня, всі західноєвропейські дітлахи отримують адвент-календарі. Головна суть католицького календаря в тому, що дитина чекає Різдво, кожен день відкриває нове віконце з числом нового дня і отримує невеликий подарунок або солодкий сюрприз.

НАВІЩО ПОТРІБЕН АДВЕНТ-КАЛЕНДАР? 

Завдяки календарю очікування свята діти бачать, скільки днів залишилося до Нового Року чи Різдва. Ще така розвага допомагає створити святкову атмосферу і найголовніше: з'являється сімейна традиція – готуватися до свят всією родиною!

Щодня малюк діставатиме з конверта наліпку, якою прикрашатиме ялинку на плакаті. А доповнять таку гру тематичні загадки, цікаві завдання та маленькі подаруночки чи смаколики. 

12 конвертів — 12 днів до свята (Нового Року чи Різдва)! І кожен день буде сповнений приємними моментами і яскравими враженнями. 

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

1. У наборі ви отримаєте великий яскравий плакат, пластиковий профіль для кріплення плаката на стіну, набір конвертів, наліпок, карток для завдань. Ми також підготували детальну інструкцію для дорослих.

2. Підготувати плакат для гри зовсім не важко – необхідно приклеїти конверти, розкласти в конверти наліпки та картки з завданнями, а потім повісити плакат з ялинкою на стіну. Підказка! Відразу продумайте, де буде висіти календар, щоб допитливий малюк не дістався до нього самостійно і не відкрив усі конверти відразу.

3. Повісьте плакат 21 грудня, якщо відлік днів буде вестися до Нового року, або 27 грудня, якщо малюк буде чекати Різдва Христового.

4.  Дитина щодня діставатиме з конверта наліпку і прикрашатиме нею ялинку — починається зворотний відлік днів до свята… 12… 11… 10… Таким чином, до 1 чи 7 січня ялинка буде вбрана в іграшки, а в день свята дитина приклеїть останню наліпку.

5. Додатково ми підготували авторські віршовані загадки. Малюку неодмінно сподобається їх відгадувати та шукати відповіді-наліпки на ялинці!

6. Щодня календар очікування свята даруватиме дитині нове завдання, яке бажано виконувати всією родиною. Спільне проведення часу згуртовує всю сім'ю і тішить дітлахів.

Поясніть малюку, навіщо потрібен календар очікування свята, і як буде побудована гра з ним. Календар очікування Нового року або Різдва створить святкову атмосферу в домі і подарує чарівний настрій.
 

Приєднуєтесь до наших спільнот:

facebook.com/kitvorkit
vk.com/kitvorkit

Про календар

Колоритний календар від «Кіт-воріт» допоможе дитині зрозуміти, скільки днів залишилося до свята, відчути плин часу та перетворить очікування на цікаву гру.

Для Інтернет-магазинів та навчальних закладів спеціальні умови співпраці! Інформацію отримайте, написавши на info@kit-vorkit.com 

Контакты

Телефони:
київстар 097 453 82 61
лайф      073 473 46 36

e-mail:
info@kit-vorkit.com

 

Галерея


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/konserva/domains/kit-vorkit.com/modules/mod_hot_responsive_lightbox/tmpl/default.php on line 14